درباره شیپ فود

داستان شیپ فود

مدیریت رستوران

با پیشرفت روز به زور فناوری این امکان برای تمام مدیران فراهم آمده تا بتوانند با استفاده از انواع نرم‌افزار‌ها ، به شیوه ای بسیار مفید‌تر و آسان‌تر کسب‌و‌کار های خود را مدیریت نمایند. رستوران ها و انواع دیگری از کسب‌و‌کار های فعال در صنعت خدمات غذایی نیز از کسب و کار هایی هستند که مدیریت کردن آنها به صورت دیجیتال میتواند آنها را در جهت مثبتی متحول کند.

ما در گروه دیتا پردازش سپانو با زیر نظر گرفتن صنعت خدمات غذایی به این نتیجه رسیدیم که میتوان با بهبود شیوه مدیریت ، کسب‌وکار را به طور کلی گسترش داد و سود دهی آنرا بیشتر نمود.

سیستم مدیریت درخواست
رستوران و مشتری ها

شیپ فود حاصل تلاش و توجه شبانه روزی گروه دیتا پردازش سپانو است. ما با بهره‌گیری از نیروی فناوری های نوین ، در تلاشیم تا با تولید نرم افزار شیپ فود تجربه ای مفید و رضایت بخش را برای شما عزیزان استفاده کننده از این  سرویس خلق کنیم.

مدیریت با شیپ فود

شیپ فود با استفاده از ابزار های متنوعی که دارد ، این امکان را فراهم میکند تا بتوانید مدیریت درخواست های مشتری(CRM) ، شعب مختلف ، پیک و حمل و نقل غذا و… ، را در دستان خود بگیرید. شیپ فود همچنین ارتباط شما با مشتریان و کارمندانتان را قوی تر میکند تا در نتیجه میزان فروش شما افزایش یابد. امکان فروش اینترنتی ، پیامک هوشمند ، اندروید پوز و… از دیگر امکانات این نرم افزار هستند. شما میتوانید با مراجعه به قسمت قیمت ها و یا از طریق لینک درج شده برای خرید شیپ فود اقدام نمایید.

ارزش‌های ما کدام اند؟

رضایت مشتری

ارزش اعتماد شما برای ما غیر قابل اندازه گیری است و جواب ما به این اعتماد ، تعهد و پایبندی صد‌ در‌ صدی به مشتری هایمان است.

نوآوری و نوآفرینی

با توجه به پیشرفت لحظه به لحظه فناوری ، شیپ‌ فود را به عنوان‌نرم‌ افزاری پویا پدید آوردیم تا امکان تکامل و پیشرفت آن وجود داشته باشد.

همگام کردن کسب و کار ها با فناوری های تازه

در عصر کنونی ، اینترنت تبدیل به بزرگ‌ترین ابزار برای پیشرفت کسب‌و‌کار ها شده است؛ بنابراین هیچ کسب‌و‌کاری نمیتواند از آن و تاثیرات آن چشم پوشی نماید.

چشم اندازمان کجاست؟

چشم انداز و هدف اصلی ما تبدیل کردن شیپ فود به بهترین ابزار برای مدیریت کسب‌و‌کار های فعال در صنعت خدمات غذایی است.

ادامه داستان

ما با جمع آوری گروهی متخصص و نو‌آور همواره در تلاش بوده‌ایم که با استفاده از فناوری های نوین تجربه‌ای مفید را برای مشتریانمان خلق نماییم. بنابراین این امر که نرم‌افزار شیپ فود به مرور تکامل خواهد یافت تا با نیاز های شما سازگارتر شود ، امری واضح است. بنیادی ترین اصل در گروه ما تعهد همیشگی و بی‌قید و شرط به مشتری است؛ پس امیدواریم که ما نیز بتوانیم همراهی شما را به عنوان پشتوانه و انگیزه اصلی مجموعه‌مان داشته باشیم ، تا بتوانیم در سایه این تعامل درکنار یکدیگر پیشرفت نماییم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید